MENU
klinika

(VIDEO)

Rita Ora dhe Taika Waititi ia marrin valles me këngë shqip!

30.11.2023 - 12:43

Rita Ora, ndodhet prej disa ditësh në Kosovë.

Ajo është bashkë me partnerin e saj, regjisorin Taika Waititi si dhe me disa anëtarë të familjes.

Teksa festoi ditëlindjen e 33-të në Prishtinë, këngëtarja ka qëndruar edhe për festat e Nëntorit.

Rita është parë sërish mbrëmë në një lokal duke u argëtuar me bashkëshortin.

Ajo dhe regjisori nga Zelanda e Re ia kanë marrë valles me disa këngë shqipe ‘tallava’.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


“I nderuar të vizitoj atdheun e gruas”

Taika Waititi në Prishtinë: Ndihem si në shtëpi!

“Na përfaqëson denjësisht në mbarë botën”

Rita Ora nderohet me “Çelësin e Qytetit” në Prishtinë


Ushqim e flori në bunkerët sekretë

Milionerët po përgatiten për fundin e botës

Cilat ishin arsyet që e çuan ish-opinionisten në afera?

Zhaklin Lekatari flet pa ‘dorashka’: Kam tradhtuar…

JLo dhe Ben Affleck zbulojnë arsyen

Pse u ndanë 3 ditë para dasmës së tyre në 2003