MENU
klinika

‘Në punime e sipër…’

Sara Hoxha ndan foto nga shtëpia e ‘BBV3’

25.11.2023 - 08:15

Edicioni i tretë i ‘Big Brother Vip 3’ pritet të nisë brenda këtij viti dhe përgatitjet për shtëpinë e famshme duket se janë drejt përfundimit.

Të paktën këtë na lë të kuptojmë një postim i bërë nga njëra prej drejtueseve të televizionit “Top Channel”, Sara Hoxha, ku tregon ambientin jashtë shtëpisë e cila është në punim e sipër. Deri tani nuk ka ende një datë zyrtare mbi fillimin e tij. Sara nuk ka shkruar asgjë krah postimit, përveçse ka vendosur vendndodhjen “Top Channel”.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN