MENU
klinika

Kursi

Bursa dhe këmbimi valutor, 11 dhjetor 2023

11.12.2023 - 08:45

Monedha e eurozonës shitet sot me 102.1 lekë.

Dollari amerikan këmbehet me 95 lekë.

Paundi britanik kap sot vlerën e 119 lekëve.

Dollari kanadez këmbehet në tregun valutor me 70.4 lekë.

Franga zvicerane kap vlerën e 107.5 lekëve.

Dhe së fundmi jeni japonez, shitet me 0.65 lekë.

Zbuloni më tej çmimet e naftës në tregjet ndërkombëtare më tej tarifat e arit, argjendit, linjave ajrore dhe telefonike. Më poshtë gjeni grafikën për më shumë.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN