MENU
klinika

Kursi

Bursa dhe këmbimi valutor, 9 dhjetor 2023

09.12.2023 - 06:45

Monedha e eurozonës shitet sot me 102.3 lekë.

Dollari amerikan këmbehet me 95 lekë.

Paundi britanik kap sot vlerën e 119 lekëve.

Dollari kanadez këmbehet në tregun valutor me 70.2 lekë.

Franga zvicerane kap vlerën e 108 lekëve.

Dhe së fundmi jeni japonez, shitet me 0.65 lekë.

Zbuloni më tej çmimet e naftës në tregjet ndërkombëtare më tej tarifat e arit, argjendit, linjave ajrore dhe telefonike. Më poshtë gjeni grafikën për më shumë.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËNOBT, apel për reforma të menjëhershme

Ekonomia globale vuan pasojat e luftës dhe pasigurisë

Afati deri kur mund të paraqiten ofertat

Hapet tenderi për Bypassin 1 Vlorë-Orikum!

Të dhënat e INSTAT: Bizneset arritën fitime rekord

Punonjësit prodhuan më shumë, por u paguan më pak