MENU
klinika

Nis së shpejti

‘Ethet e Big Brother Vip 3’, ja emrat që mund të futen

04.12.2023 - 11:02

Tashmë është bërë e ditur që Big Brother VIP do të nisë nga janari. Gjatë kësaj kohe janë përfolur disa emra që mund të shohim në shtëpinë e famshme.

Arbër Çepani është një ndër personazhet që ka marrë ftesë. Kujtojmë se ai është fituesi i edicionit të parë të “Big Brother”, ndaj edhe prania e tij në këtë format, do të sjellë eksperiencën e fituesit.

Një tjetër emër që është përfolur për t’iu bashkuar kastit është edhe Zamira Kita.

Ledjan Agalliaj është personazh që padyshim premto të papritura nëse bëhet pjesë e “Big Brother VIP”. Të gjithë e njohim tanimë balerinin si partnerin e këngëtares, Elhaida Dani.

Ndërkohë mësohet se Adelina Tahiri ka shprehur vetë dëshirën për të qenë pjesë e këtij formati, duke qenw se martesa e saj po degradon çdo ditë e më shumë dhe nuk po nxjerr ndonjë këngë këto kohë.

‘Isha fëmijë, familja qëndroi në Prishtinë’

Dua Lipa rrëfen e prekur largimin nga Kosova

Të tjerëve u duken të çuditshme

Këto gjëra ndodhin vetëm në vendet skandinave

Disa personazhe që thuhet se do të marrin pjesë

Çfarë dihet deri tani rreth ‘Ferma VIP’?