MENU
klinika

Nuk është ai që po mendoni!

TikTok ka një personazh të preferuar për vitin 2023

08.12.2023 - 12:13

Personi më me influencë në TikTok për vitin 2033 është zgjedhur Selena Gomez. Kjo jo vetëm falë ndjekësve të saj, që i kanë kaluar tashmë 60 milionë, por edhe falë arkëtimeve miliona dollarëshe si artistja më popullore në SHBA.

31-vjeçares i bashkohen si yjet e TikTok edhe Lizzo e Ariana Grande, që kryesojnë listën.

Ndërkohë Selena Gomez është po ashtu, në vend të dytë, në rang global, si artistja më popullore dhe më e dashur, ndjekur nga Shakira dhe grupi i djemve koreano -jugor BTS.

Ushqim e flori në bunkerët sekretë

Milionerët po përgatiten për fundin e botës

Cilat ishin arsyet që e çuan ish-opinionisten në afera?

Zhaklin Lekatari flet pa ‘dorashka’: Kam tradhtuar…

JLo dhe Ben Affleck zbulojnë arsyen

Pse u ndanë 3 ditë para dasmës së tyre në 2003