MENU
klinika

Publikohen pamjet e aksidentit

Tre të rinjtë humbin jetën duke bërë gara me makina

17.12.2023 - 09:28

Një aksident i frikshëm i mori jetën tre të rinjve nga Kosova. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në autostradën “Ibrahim Rugova” në Prizren, ku ata po bënin gara me makina.

Siç raportojnë mediat në Kosovë, tre viktimat janë: Lordi Syla, Molos Delija dhe Nue Bibaj.

Aksidenti fatal është shkaktuar si pasojë e garave me makina. Njëra nga makinat ka goditur disa persona të cilët po qëndronin pranë autostradës dhe ishin duke e ndjekur garën në momentin kur ndodhi ngjarja e rëndë.

Ndërkohë që janë publikuar edhe pamje nga momenti i aksidentit, të cilat janë xhiruar nga një prej personave që po e ndiqnin nga afër garën dhe kanë kapur momentin e tmerrshëm që për tre tjerë ishte fatal.

Interesim minimal i qytetarëve për të marrë pjesë në procesin e votimit

Shkarkimi i kryetarëve në veri të Kosovës/ Vota me “pikatore”!

Anëtarësimi i Kosovës në Këshillin e Europës

Albin Kurti në Berlin më 25 prill, zbardhet axhenda

Inskenohet “pushtimi i Serbisë”

Vuçiç bën prova lufte në kufi me Kosovën