MENU
klinika

Aktualisht janë 18

Ja sa banorë të rinj futen sonte në ‘BBV3’

16.01.2024 - 07:54

Mbrëmjen e sotme vijon transmetimi live i natës së dytë të formatit ’BBV3’. ‘Prime’ do të ketë një sërë diskutimesh lidhur me intrigat, debatet dhe aleancat që kanë ndodhur mes banorëve.

Aktualisht brenda shtëpisë ndodhen 18 banorë, sakaq do t’i shtohen 6 banorë të rinj, personazhe VIP nga fusha të ndryshme. Mbetet për t’u parë se çfarë do të ndodhë në ditët në vijim.