MENU
klinika

"Nuk dua çuna VIP-a"

Roza Lati kthehet pas në kohë, kujton lidhjen me Stinen

16.01.2024 - 13:59

Roza Lati, ka qenë duke bërë një bisedë me Rikën në dhomën e gjumit. Rikja ka dashur ta ngacmojë paksa Rozën, lidhur me jetën e saj personale. Rikja fillimisht e ka pyetur nëse ka një lidhje jashtë, pyetje së cilës Roza i ëshë përgjigjur jo dhe madje ajo ka konfirmuar se ka rreth një vit që është ndarë nga i dashuri i saj.

Moderatroja ka shtuar se lidhja e saj ishte në distancë, gjë që e bëri edhe më të vështirë vazhdimin e lidhjes. Mirëpo ajo ka pranuar që momentalisht komunikon me dikë jashtë.

Rikja: A do të krijoje një lidhje këtu brenda?

Roza: Zemra ime, unë nuk dua çuna VIP-a, le të jemi ne gocat VIP-at e shtëpsë, ylli i shtëpisë jemi ne femrat. Dy yje në shtëpi, kush do kërkojë famë më shumë? Unë jam pak tradicionale në këtë pjesë. Nuk merrem me çuna ekrani.

“Jam marrë unë njëherë me një këngëtarë kur isha 17-vjeçe. Dashuria ishe e madhe por fama të jep shumë presion. E pash si ishte lidhja me një të famshëm edhe unë nuk merrem me të famshëm. Kam qejf që burri të jetë me kostum, jo me streçe“.