MENU
klinika

Kursi

Bursa dhe këmbimi valutor, 10 shkurt 2024

10.02.2024 - 08:00

Monedha e eurozonës shitet sot me 104.3 lekë.

Dollari amerikan këmbehet me 97.1 lekë.

Paundi britanik kap sot vlerën e 121.8 lekëve.

Dollari kanadez këmbehet në tregun valutor me 72.1 lekë.

Franga zvicerane kap vlerën e 110.4 lekëve.

Dhe së fundmi jeni japonez, shitet me 0.65 lekë.

Zbuloni më tej çmimet e naftës në tregjet ndërkombëtare më tej tarifat e arit, argjendit, linjave ajrore dhe telefonike. Më poshtë gjeni grafikën për më shumë.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN