MENU
klinika

Kursi

Bursa dhe këmbimi valutor, 27 shkurt 2024

27.02.2024 - 08:45

Monedha e eurozonës shitet sot me 104.1 lekë.

Dollari amerikan këmbehet me 96.2 lekë.

Paundi britanik kap sot vlerën e 121.6 lekëve.

Dollari kanadez këmbehet në tregun valutor me 71.5 lekë.

Franga zvicerane kap vlerën e 108.9 lekëve.

Dhe së fundmi jeni japonez, shitet me 0.64 lekë.

Zbuloni më tej çmimet e naftës në tregjet ndërkombëtare më tej tarifat e arit, argjendit, linjave ajrore dhe telefonike. Më poshtë gjeni grafikën për më shumë.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËNAnaliza nga "Project Syndicate"

Bota është ende ‘në flakë’!

Kërkesa të shumta nga të huajt për apartamentet ditore

A i rriti turizmi qiratë?

Nga rritja e tyre tek shpërndarja e bonusit

Ndryshime që do sjellë skema e re e pensioneve