MENU
klinika

Anëtar i një bande kriminale në Mal të Zi

Ekzekutohet me armë zjarri Edmond Mustafa

27.02.2024 - 11:54

Anëtari i një grupi të organizuar kriminal ka mbetur i vrarë mëngjesin e sotëm nga të shtënat me armë zjarri në Tivar, të Malit të Zi.

Lajmi është publikuar nga “Vijesta”, që shkruan se viktimë ka mbetur Edmond Mustafa.

Policia ka bllokuar qytetin dhe është në kërkim të një ose më shumë autorëve. Dëshmitarët okularë nga restorantet në rrugën ‘Marshall Tito’ thanë se dëgjuan disa të shtëna dhe se një grua ishte me viktimën.

Dëshmitarët okularë thanë se sulmuesi është arratisur me motoçikletë, ndërkohë po hetohet për të zbardhur ngjarjen.