MENU
klinika

Ish-punonjësi i jep fund jetës

Hyri në kompaninë ku e kishin pushuar dhe vrau 3 persona

12.02.2024 - 12:26

Autori i armatosur që vrau 3 punonjës brenda kompanisë në Athinë i ka dhënë fund jetës.

Ai është gjetur i vdekur nga policia greke në bodrumin e godinës dhe arma e krimit ndodhej pranë trupit.

Ish-punonjësi, i cili ishte pushuar nga puna, raportohet se qëlloi me armë 3 persona brenda ambienteve të kompanisë. Fillimisht u raportua për 1 viktimë dhe 2 të plagosur.