MENU
klinika

“Më jep pak nga fryma jote"

Ndodh puthja e parë mes Heidit dhe Romeos

20.02.2024 - 11:11

Heidi Baci dhe Romeo Veshaj janë një nga çiftet e krijuara brenda shtëpisë së “Big Brother VIP 3”.

Ata kalojnë momente shumë të bukura së bashku dhe herë pas here i shprehin njëri-tjetrit pëlqimin që kanë. Por nuk ka mjaftuar me kaq, pasi dje ka ndodhur edhe puthja e parë mes tyre.

Romeo dhe Heidi mbrëmjen e djeshme i kanë shprehur ndjenjat njëri-tjetrit dhe më pas kanë shkëmbyer një puthje mjaft pasionante.

Pjesë nga biseda:

Romeo: Je shumë e bukur.

Heidi: Edhe ti, të pëlqej shumë. (puthen)

Romeo: Më jep pak nga fryma jote.

Heidi: Jo.

Romeo: Do më lësh pa frymë?

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


“S’ke këllqe përdor femrat”

Donaldi reagon ashpër ndaj Albit dhe Rozës

“Dashuri me shikim të tretë”

Elvis Myrta ironizon çiftet brenda “BBV3”


Veprimi i fundit i influenceres konfirmon gjithçka

Sara dhe Ledri rikthehen bashkë!

Kush ia ka fituar zemrën aktores?

Egla Ceno rezulton e martuar në gjendjen civile

“Është shumë i bukur, kam frikë se ma marrin”

Anxhela Peristeri zbulon detaje nga lidhja me partnerin misterioz