MENU
klinika

Emri

Në kërkim për trafik droge, arrestohet i riu në Durrës

20.02.2024 - 12:18

Një 32-vjeçar është arrestuar sot në Durrës në kuadër të megaoperacionit “Tempulli 2”.

Emiljano Ceci ishte shpallur në kërkim pasi nga hetimet dyshohet se është implikuar në veprimtaritë kriminale të prodhimit dhe shitjes së lëndëve narkotike.

Vetëm në Durrës numri total i të arrestuarve për prodhim dhe shitje droge është 53 persona.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Durrës, për veprime të mëtejshme.