MENU
klinika

Njoftimi i Policisë

Vidhet gjatë natës ‘Audi Q5’ në Shkodër

20.02.2024 - 12:25

Një automjet “Audi Q5” është vjedhur gjatë natës në Shkodër. Ngjarja ndodhi në lagjen “Qemal Stafa” dhe makina është në pronësi të B.SH, 49 vjeç. Autori është shpallur në kërkim.

‘Gjatë natës, në lagjen “Qemal Stafa”, është vjedhur një automjet “Audi Q5”, në pronësi të shtetasit B. Sh., 49 vjeç. Policia vijon të punojë për të identifikuar dhe nxjerrë përpara përgjegjësisë penale, autorin/ët e këtij rasti.’- njofton policia.

Favorizoi djalin e Tom Doshit pas aksidentit

Pezullohet Shefi i Qarkullimit në Lezhë

Në by-passin e Murrizit ka rënie të vazhdueshme të gurëve

Rruga e Arbrit përmbytet nga shiu, vështirësohet qarkullimi

Një itinerar udhëtimi nëpër fshatra, ferma, shtigje e rafting

‘Forbes’ zgjedh Shqipërinë për aventurë emocionuese