MENU
klinika

Kursi

Bursa dhe këmbimi valutor, 4 mars 2024

04.03.2024 - 08:00

Monedha e eurozonës shitet sot me 104.2 lekë.

Dollari amerikan këmbehet me 96.2 lekë.

Paundi britanik kap sot vlerën e 121.6 lekëve.

Dollari kanadez këmbehet në tregun valutor me 71.3 lekë.

Franga zvicerane kap vlerën e 108.5 lekëve.

Dhe së fundmi jeni japonez, shitet me 0.64 lekë.

Zbuloni më tej çmimet e naftës në tregjet ndërkombëtare më tej tarifat e arit, argjendit, linjave ajrore dhe telefonike. Më poshtë gjeni grafikën për më shumë.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN