MENU
klinika

Kursi

Bursa dhe këmbimi valutor, 14 prill 2024

14.04.2024 - 07:45

Monedha e eurozonës shitet sot me 101.8 lekë.

Dollari amerikan këmbehet me 95.5 lekë.

Paundi britanik kap sot vlerën e 118.9 lekëve.

Dollari kanadez këmbehet në tregun valutor me 70.1 lekë.

Franga zvicerane kap vlerën e 104.3 lekëve.

Dhe së fundmi jeni japonez, shitet me 0.62 lekë.

Zbuloni më tej çmimet e naftës në tregjet ndërkombëtare më tej tarifat e arit, argjendit, linjave ajrore dhe telefonike. Më poshtë gjeni grafikën për më shumë.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN