MENU
klinika

Kursi

Bursa dhe këmbimi valutor, 16 prill 2024

16.04.2024 - 08:00

Monedha e eurozonës shitet sot me 101.6 lekë.

Dollari amerikan këmbehet me 95.7 lekë.

Paundi britanik kap sot vlerën e 118.7 lekëve.

Dollari kanadez këmbehet në tregun valutor me 69.7 lekë.

Franga zvicerane kap vlerën e 104.5 lekëve.

Dhe së fundmi jeni japonez, shitet me 0.61 lekë.

Zbuloni më tej çmimet e naftës në tregjet ndërkombëtare më tej tarifat e arit, argjendit, linjave ajrore dhe telefonike. Më poshtë gjeni grafikën për më shumë.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN