MENU
klinika

Kursi

Bursa dhe këmbimi valutor, 2 prill 2024

02.04.2024 - 08:00

Monedha e eurozonës shitet sot me 102.9 lekë.

Dollari amerikan këmbehet me 95.8 lekë.

Paundi britanik kap sot vlerën e 120 lekëve.

Dollari kanadez këmbehet në tregun valutor me 70.7 lekë.

Franga zvicerane kap vlerën e 105.2 lekëve.

Dhe së fundmi jeni japonez, shitet me 0.63 lekë.

Zbuloni më tej çmimet e naftës në tregjet ndërkombëtare më tej tarifat e arit, argjendit, linjave ajrore dhe telefonike. Më poshtë gjeni grafikën për më shumë.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN