MENU
klinika

Kursi

Bursa dhe këmbimi valutor, 22 prill 2024

22.04.2024 - 08:00

Monedha e eurozonës shitet sot me 101.4 lekë.

Dollari amerikan këmbehet me 95.3 lekë.

Paundi britanik kap sot vlerën e 117.5 lekëve.

Dollari kanadez këmbehet në tregun valutor me 69.8 lekë.

Franga zvicerane kap vlerën e 104.2 lekëve.

Dhe së fundmi jeni japonez, shitet me 0.61 lekë.

Zbuloni më tej çmimet e naftës në tregjet ndërkombëtare më tej tarifat e arit, argjendit, linjave ajrore dhe telefonike. Më poshtë gjeni grafikën për më shumë.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËNKategoritë që përfitojnë dhe kur pritet të hyjë në fuqi vendimi

Punonjësit e Policisë së Shtetit do të kenë rritje page me 30%

Analiza nga "Deutsche Welle": Çështje kohe dhe parash

A mundet Evropa të sigurojë lëndët e para të veta kritike?

“Është 4 herë më i lartë se niveli minimal”

Shoqata e Prodhuese të Birrave kërkon shfuqizimin e ligjit për akcizën