MENU
klinika

Shkodër

Dogji tre automjete, arrestohet 48-vjeçari me tre emra

20.04.2024 - 10:40

Një 48-vjeçar është arrestuar nga policia pasi në vitin 2022 i vuri flakën 3 automjeteve. Në prangat e policisë u vu Frank Ndoja (Bibaj, Kasneci).

Bëhet me dije se, në datën 23 dhjetor të vitit 2022, rreth orës 03:20 në lagjen ‘Ndoc Mazi’ të qytetit të Shkodrës, 48-vjeçari u vuri flakën 3 automjeteve, një Benzi në pronësi të A.D., një Volkswageni në pronësi të K.L. dhe një Benzi tjetër në pronësi të K.D.

Dogji tre automjete në Shkodër, arrestohet 48-vjeçari me tre
Djegia e makinave në dhjetor 2022

“Nga hetimet dyshohet se më datë 23.12.2022, rreth orës 03:20, në lagjen “Ndoc Mazi”, 48-vjeçari ka djegur me lëndë djegëse (benzinë), automjetin tip “Benz” në pronësi te shtetasit A. D., automjetin tip “Benz” në pronësi të shtetasit K. D. dhe automjetin tip “Volksëagen” në pronësi të shtetasit K. L..”, thuhet në njoftimin e policisë.