MENU
klinika

"Ikëm tek ‘Top-i’...na nxorrën për dy javë!"

Olsi Bylyku i bën ‘diss’ ‘Top Channel-it’ me këngën e re

23.04.2024 - 11:56

Nëpërmjet një postimi në llogarinë personale të Instagram-it, Olsi Bylyku ka njoftuar se ditën e sotme publikon projektin e tij muzikor më të ri, që siç duket është një ‘thumb’ ndaj ‘Top Channel’.

Rikujtojmë që Olsi ishte pjesë e ‘BBV3’ por rrugëtimi i tij ishte i shkurtër dhe doli brenda pak javësh.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Olsi Bylyku (@olsibylyku1)


Herë pas here është parë të ‘thumbojë’ produksionin ku sipas Olsit ishin ata arsyeja e eliminimit të tij nga formati dhe jo publiku.

Ja ç’thotë Olsi:

“Isha duke e menduar pak sot, se ndoshta juve ju vjen për të qeshur… Po si përfunduam kështu ne? Me të qeshur me të qeshur. “Klanifornia” u mbyll, na lanë pa punë, pa rrogë, pa gjë, mes 4 rrugëve, si përfunduam kështu ne? Ikëm tek ‘Top-i’ për më mirë, na nxorrën për dy javë. Domethënë na nxorri populli sepse s’ka lidhje ‘Top-i’ me atë pjesë, as produksioni po… Po hajt, shyqyr ju kam juve. Mërziten ndonjëherë ata të shtëpisë…”– shprehet Olsi.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Bëhet ‘i gjallë’

Olsi ironizon Ledionin dhe Top-in