MENU
klinika

Flirtimet e sajuara me Heidin

‘Pakti’ mes Liamit dhe Jetmirit/ Reagon ashpër Elgit Doda

10.04.2024 - 09:58

Liami dhe Jetmiri kanë krijuar një rreng për banorët në shtëpi, i cili u pasua nga një sërë situatash dhe debatesh.

Pas këtij momenti Liami ka tentuar të sqarojë akuzat se ka flirtuar me Heidin, duke hequr bluzën dhe zhveshur gjysmë lakuriq në kuzhinë apo bërë zemra asaj dhe Romeos.

Një ‘rrëmujë’ e madhe është krijuar mbrëmjen e djeshmepas kësaj situate teksa pak momente më herët ka ardhur një reagim prej mikut të Romeos, Elgit Dodës, i cili nëpërmjet një postimi në Instastory shkruan: “Bobo çfarë meshkujsh! Pupu!”