MENU
klinika

Kursi

Bursa dhe këmbimi valutor, 15 maj 2024

15.05.2024 - 08:00

Monedha e eurozonës shitet sot me 100.8 lekë.

Dollari këmbehet me 93.3 lekë.

Paundi britanik kap sot vlerën e 117.2 lekëve.

Dollari kanadez këmbehet në tregun valutor me 68.8 lekë.

Franga zvicerane kap vlerën e 102.5 lekëve.

Dhe së fundmi jeni japonez, shitet me 0.6 lekë.

Zbuloni më tej çmimet e naftës në tregjet ndërkombëtare më tej tarifat e arit, argjendit, linjave ajrore dhe telefonike. Më poshtë gjeni grafikën për më shumë.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN