MENU
klinika

Kursi

Bursa dhe këmbimi valutor, 22 maj 2024

22.05.2024 - 07:45

Monedha e eurozonës shitet sot me 100.6 lekë.

Dollari këmbehet me 92.8 lekë.

Paundi britanik kap sot vlerën e 117.7 lekëve.

Dollari kanadez këmbehet në tregun valutor me 69 lekë.

Franga zvicerane kap vlerën e 101.7 lekëve.

Dhe së fundmi jeni japonez, shitet me 0.6 lekë.

Zbuloni më tej çmimet e naftës në tregjet ndërkombëtare më tej tarifat e arit, argjendit, linjave ajrore dhe telefonike. Më poshtë gjeni grafikën për më shumë.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN