MENU
klinika

“Qeshi, qau dhe…”

Jakup Krasniqi takon për herë të parë mbesën në Hagë

26.05.2024 - 13:42

Ish-kryeparlamentari i Kosovës Jakup Krasniqi, ka takuar për herë të parë mbesën e tij Toska nd♪7rkohë që mbahet në Hagë nën akuzat për krime lufte.

Lajmi është bërë i ditur nga vajza e tij, Gresa, e cila ka zbuluar edhe detaje nga takimi.


“Sot babanë e ka vizituar mbesa e tij e parë, Toska jonë e bukur, vajza e Altinit dhe Elizabetës! Ka qarë, ka qesh e ka fjetur në krahët e gjyshit. Sot babai zemrën e ka të mbushur me dashuri”, ka shkruar ajo.

Ish-krerët e UÇK-së, Hashim Thaçi, Kadri Veseli, Jakup Krasniqi e Rexhep Selimi ndodhen në Hagë në akuzë krime lufte, nd♪7rsa procesi ndaj tyre vijon ende.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Kreu i Misionit Monitorues të OSBE-së në Kosovë

“E papranueshme që Thaçi vijon të jetë në burg”

Prokuroria Speciale në Hagë: Nuk ishin spiunë!

“Viktimat e Salih Mustafës ishin shqiptarë”

Emrat e përfituesve që do t’u lëvrohen paratë nga banka!

842 familjet që përfitojnë kredi të butë për shtëpi