MENU
klinika

Kryefjala është "rehatia"

Kendall Jenner veshi pantallonat që i duhen gocave këtë sezon

15.05.2024 - 11:45

Pranverë do të thotë praktikisht më shumë orë jashtë shtëpisë! Mund të jeni duke ngarë biçikletën, duke bërë blerje në treg ose duke bërë një piknik, ndaj prakticiteti është gjithçka që ju duhet gjatë gjithë sezonit. Me siguri që janë të pakta ato goca që duan të “ngecin” në veshjet e ngushta dhe aspak të rehatshme, ndaj ky është momenti që të frymëzoheni nga Kendall Jenner!

Supermodelja u pa në New York, e veshur me shapkat e hotelit, ndërkohë që e gjithë veshja e saj kishte kryefjalë, thjesht rehatinë.

Syzet e mëdha, çanta në ngjyrë kafe të errët ishin aksesorët plotësues në stilin e saj super praktik. Pantallonat e gjera në ngjyrë të bardhë dhe me xhepa anash të japin atë ndjesinë e freskisë që duhet në këto ditë pranvere ku temperatura kanë nisur të rriten ndjeshëm.

Të tilla pantallona kanë zgjedhur së fundmi edhe emra të tjerë të famshëm si Anne Hathaway, Katie Holmes, Jennifer Lawrence apo Martha Stewart.

Kendall Jenner veshi pantallonat që i duhen gocave këtë sezon
FOTO: BACKGRID

Nëse jeni frymëzuar mjaftueshëm nga stili i Kendall Jenner, ja disa sugjerime edhe për ju:

#1

Kendall Jenner veshi pantallonat që i duhen gocave këtë sezon
FOTO: AMAZON

#2

Kendall Jenner veshi pantallonat që i duhen gocave këtë sezon
FOTO: J.CREW

#3

Kendall Jenner veshi pantallonat që i duhen gocave këtë sezon
FOTO: MADEWELL

#4

Kendall Jenner veshi pantallonat që i duhen gocave këtë sezon
FOTO: AMAZON

#5

Kendall Jenner veshi pantallonat që i duhen gocave këtë sezon
FOTO: AMAZON

#6

Kendall Jenner veshi pantallonat që i duhen gocave këtë sezon
FOTO: NORDSTROM

#7

Kendall Jenner veshi pantallonat që i duhen gocave këtë sezon
FOTO: NORDSTROM

Artikuj të sugjeruar: