MENU
klinika

Rama: Prologu i një viti turistik të shkëlqyer

“Saranda, mirëpret vizitorë nga e gjithë bota!”

21.05.2024 - 09:55

Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur që këtë mëngjes ta nisë me pamje nga Saranda, që siç thotë ai është “prologu i një viti turistik të shkëlqyer”.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale, kreu i qeverisë thekson se Saranda mirëpret turistë nga e gjithë bota e vizitohet në të gjitha mënyrat.

“MIRËMËNGJES dhe me Sarandën që mirëpret turistë nga e gjithë bota e vizitohet në të gjitha mënyrat duke qenë prologu i një viti turistik të shkëlqyer, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


“Do të jetë destinacion për banorët e Tiranës dhe turistët”

“Expo Albania”, Rama: Nga panairet tregtare tek ekspozitat e artit, ja për çfarë do të shërbejë