MENU
klinika

Finalja e madhe e “Final Four”

Silvinjo krah Dukës ndjek nga tribuna ndeshjen Partizani-Egnatia

26.05.2024 - 19:56

Ka startuar finalja e madhe e “Final Four” mes Partizanit dhe Egnatias.

Kjo është ndeshja më e rëndësishme e sezonit dhe sigurisht ka pasur një interesim të madh nga të gjithë.

Këtu bëhet fjalë edhe për trajnerin e Kombëtares shqiptare, Silvinjo. Ai është duke e ndjekur sfidën nga tribuna së bashku me drejtorin teknik të FSHF-së, Fluvio Pea. Gjithashtu braziliani është parë edhe duke u takuar me presidentin e Federatës, Armand Duka.