MENU
klinika

FOTO

Pantallonat më trend për sezonin e verës!

10.06.2024 - 13:14

Pantallonat më me stil të stinës? Janë të paktën 10 modele që duhet t’i kemi në gardërobën e verës, dhe që janë trend i momentit.

Duke nisur nga ato me vijë anash, me ngjyra të ndezura e që bëjnë kontrast, për të cilën po çmenden prej muajsh stilistë e të famshëm, deri tek varianti me vija vertikale, një aleat i mirë që të tregon trupin më të gjatë.Gjithashtu është modeli kilota dhe copa e derdhur, zgjedhja ideale dhe për ceremoni elegante dhe dasma, ato me bel të lartë dhe rrip për të garantuar një pamje të sofistikuar.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Alketa Vejsiu nuk përmbahet: Je e freskët si limon

‘Plas’ dashuria mes VIP-ave shqiptarë

Letra prekëse, një natë para se ta vrisnin komunistët

‘1 ledhatim dhe 10 fshikullime, mësohu me jetën’


Ja cili është “çmimi” që ai duhet të paguajë

Dhunoi me grushta dhe shqelma ish-partneren, reperi ndëshkohet nga qeveria!

"Jam e gatshme të rrezikoj"

Dua Lipa del në mbrojtje të Gazës

“Gjëja më e mirë që më ka ndodhur në jetë”

Mozzik konfirmon lidhjen me vajzën e politikanit shqiptar