MENU
klinika

Merkato

Szczesny drejt largimit, Juventus ka gati zëvendësuesin

11.06.2024 - 12:12

Tek sa e gjithë vëmendja është e përqendruar tek Euro 2024, që pritet të filojë pas 4 ditësh, në shtëpinë e Juventusit nuk ka qetësi.

Sikundër raportohet nga mediat sportive italiane, portieri polak i Juventusit Szczesny, duket se është gati për t’i dhënë lamtumirën klubit torinez. Szczesny mund të bashkohet me Cristiano Ronaldon në Arabi tek Al Nassr, pasi këta të fundit i kanë ofruar portierit, 20 milion euro dhe një kontratë 2 vjeçare.

Ndërkohë tek Juventus nuk humbasin kohë, për të gjetur zëvendësuesin e portierit polak.

Duke qenë se edhe e ardhmja e portierit të dytë, Perin është ende e paqartë, “bianconerët” kanë nisur tratativat me Monzën, për të ofruar portierin e tyre Michele Di Gregorio, i cili vjen pas një sezoni tepër pozitiv me Monzën.

Paralajmërohen, “Luanët”!

“Kujdes nga huliganët e Serbisë”

Italia përmbys me Bastonin e Barellan! Mbyllet pjesa e parë

Nedim Bajrami shënon supergol pas 23 sekondash dhe futet në historinë e Evropianit

Mijëra tifozë presin ndeshjen me valle dhe këngë

FOTOT/ Shqiptarët “pushtojnë” Dortmundin!

Njihuni me formacionet zyrtare të sfidës Spanjë-Kroaci

Rivalët e Shqipërisë “përplasen” në Berlin