MENU
klinika

Horoskopi, 2 mars 2020

Dashi

Dashuria: Përpiquni të mos humbni durimin për disa keqkuptime të vogla me partnerin tuaj. Humori i keq vetëm sa do ta përkeqësonte situatën. Nëse jeni beqarë sot duhet të jeni më pak sipërfaqësor dhe të kënaqur me atë që keni. T bukur dhe simpatike si jeni ju mund të pushtoni këdo! Puna: Sot do të ketë shumë mundësi të suksesshme, jini më entuziastë për atë që keni arritur, por kini kujdes nga zilia.

Demi

Dashuria: Edhe sot do të jetë një ditë pasioni dhe entuziazmi, edhe nëse ndonjëherë ndjehen disa paqartësi të vogla në fund të zemrës suaj. Beqarët do të duhet të përqendrohen në të tashmen dhe të shmangin bërjen e shumë pyetjeve. Puna: Përdorni kokën tuaj për vendimet tuaja të rëndësishme dhe ndiqni intuitën tuaj. Do të zbuloni se keni pasur të drejtë.

Binjaket

Dashuria: Fillimi i mirë i ditës për shenjën, luani mirë kartat tuaja. Sot vështirësi mund të shfaqen në ndjenja për shkak të Venusit disonant. Një ditë mjaft e vështirë për beqarët, disa zhgënjime mund të ulnin moralin. Puna: Në punë sot mund të gjeni zgjidhje për një projekt që ishte bllokuar më parë. Do të merrni shumë lavdërime.

Gaforrja

Dashuria: Në fushën sentimentale, ju ndjeni dëshirën për të rilindur dhe do doni të afroheni edhe më shumë me partnerin tuaj. Mos kini frikë të tregoni ndjenjat tuaja të vërteta. Sot për beqarët do jetë një ditë shumë e ngarkuar, shumë takime të reja. Puna: Koha e mirë për sektorin e punës, ju mund të veproni, të bëni atë që mendoni se është e përshtatshme për karrierën tuaj.

Luani

Dashuria: Marrëdhëniet më në fund kanë gjetur një ekuilibër dhe pas një seri sqarimesh ju keni marrë përsipër lidhjet e një marrëdhënieje të rëndësishme. Dashuria do të jetë gjithashtu shtresa më e madhe për beqarët, një strehë e sigurt se ku do të zbarkohet pas stuhisë. Puna: Suksesi është në duart tuaja, ju keni punuar si të çmendur dhe tani thjesht duhet të korrni shpërblimet.

Virgjeresha

Dashuria: Sot do të përjetoni disa probleme në një nivel dashurie për shkak të kundërshtimit të Venusit. Dikush mund të vendosë të fillojë një marrëdhënie të re. Beqarët gjithashtu do bëjnë njohje të mira, disa prej të cilave mund të jenë fitimprurëse. Puna: Një lajm i mirë po vjen në fushën profesionale, mos nënvlerësoni mundësitë që paraqesin veten e tyre.

Peshorja

Dashuria: Nëse jeni çift, një valë pasioni do t’ju ​​bëjë të mbani mend momentet më të mira të jetuara pranë partnerit tuaj. Erosi është duke u rritur shumë dhe do të përjetoni të njëjtat emocione të së kaluarës! Beqarët, intrigues dhe plot sharm do të jenë në gjendje të fillojnë marrëdhënie të reja. Puna: Do të jeni gati për të lancuar veten në situata novatore, por nuk do të humbisni mundësitë e mira që do t’ju bëjnë të dilni.

Akrepi

Dashuria: Në këtë ditë do të keni shumë gjëra për të bërë, veçanërisht sepse Hëna do të jetë në shenjë dhe gjithçka mund të evoluojë pozitivisht, madje edhe dashuri. Sa për beqarët, yjet mbrojnë sferën e dashurisë dhe priten takime të reja. Puna: Në fushën e punës dikush mund të marrë oferta shumë interesante, kapini ato që në ajër.

Shigjetari

Dashuria: Hëna sot do të tentojë t’ju pengojë, por panorama astrale është pozitive dhe sfera sentimentale gjithashtu vazhdon me qetësi. Për beqarët do jetë një ditë reflektimi i shkëlqyeshëm: do të jeni të prirur të bëni një përzgjedhje. Puna: Zgjedhja e bashkëpunëtorëve sot do të jetë vendimtare për realizimin e asaj që keni planifikuar.

Bricjapi

Dashuria: Nëse po ktheheni nga një moment i vështirë, tani është mirë të shikoni përpara. Planetët kanë shumë surpriza të këndshme për ju! Beqarët e shenjës do të nxiten për të jetuar aventura të reja dhe për të filluar njohje të reja. Puna: Mundësitë e sotme profesionale nuk do të mungojnë dhe pritjet do të jenë të shumta, siç do të jetë edhe përgjigja ekonomike.

Ujori

Dashuria: Ditë e rëndësishme për shumë Ujor, Hëna ju favorizon. Në dashuri mund të grindeni për shkak të çështjeve ekonomike, por nuk do të zgjasë shumë. Beqarët do tregojnë gjithë sharmin e tyre për të joshur një person dhe ata do ta kontrollojnë! Puna: Sa i përket sferës profesionale me Mërkurin në tranzit ju mund të keni probleme financiare.

Peshqit

Dashuria: Në dashuri shijoni këtë moment, gjithçka do të jetë e mundur dhe ju mund të vendosni të bëni hapin e madh. Ka shumë projekte që kanë të bëjnë me çiftet, përfshirë atë të ndërtimit të një bashkëjetese! Të reja bien në sy për beqarët, disa do të lënë shenja të pashlyeshme! Puna: Do të keni mundësinë të rindizni një projekt me një probabilitet më të madh suksesi, por do të duhet të kaloni në kushte të caktuara.