MENU
klinika

Horoskopi, 1 shtator 2018

Dashi

Energjia dhe entuziazmi juaj janë në nivel maksimal sot ndërsa dhe çështjet financiare apo të dashurisë po shkojnë mjaft mirë. Vazhdoni të mbani këtë rrugë.

Demi

Teksa çështjet e karrierës dhe parave po shkojnë mbare për ju, ide të reja mund t’ju lindin qe do t’ju zgjerojnë horizontin. Megjithatë do ta keni të vështirë që të zgjidhni.

Binjaket

Jeni energjik dhe plot entuziazëm ndaj do të ndiheni i motivuar për të çuar përpara ëndrrat tuaja që mund të bëhen realitet nëse tregoni vendosmërinë e nevojshme.

Gaforrja

Sot mund të përfshiheni nga tensionet me një ortak në biznes. Mos harxhoni shumë kohë duke menduar për këtë. Çështjet financiare dhe ato te dashurisë po shkojnë mirë për ju.

Luani

Sot mund të merrni një mundësi të mirë pune, por që do të jetë jashtë vendit. Kjo do t’ju kërkonte shumë udhëtime. Mund te jeni i dyzuar për këtë ide, por nuk do ta refuzoni.

Virgjeresha

Përparimi në karriere është duke u afruar për ju. Nëse keni ëndërruar për diçka në fushën profesionale, sot do të jeni i aftë që ta realizoni atë. Nëse dëshironi të hapni një biznes, mos prisni një moment tjetër.

Peshorja

Sot mund të mos jete dita e duhur për të firmosur marrëveshje me partnerët në punë. Mos u përpiqni t’i bëni gjerat me presion. Kini durim që gjerat të shkojnë në vendin e duhur.

Akrepi

Sot mund t’ju vije një shans për të shtuar të ardhurat tuaja. Për këtë do t’ju duhet shumë punë dhe investime. Sidoqoftë, do të ndiheni financiarisht më i sigurtë.

Shigjetari

Do të jeni i kënaqur me rezultatin e punës suaj. Do të merrni komplimente dhe mirënjohje. Gjate orëve të mbrëmjes dilni me miqtë dhe kaloni një kohë të bukur.

Bricjapi

Do të gëzoni shëndet të mirë. Fizikisht ndiheni i fortë dhe plot energji. Edhe gjendja psikologjike paraqitet shumë e mirë, kjo do t’ju bëjë të mendoni me shumë për perfeksionim profesional.

Ujori

Sot mund të keni një oferte apo mundësi të mirë për punë. Mjafton që të këmbëngulni se zotëroni aftësitë e duhura dhe dyert do të jenë të hapura për ju.

Peshqit

Sot mund të keni shansin të hapni një biznes tuajin. Mos u habisni nëse gjerat ju ecin mbarë menjëherë dhe pa pengesa. Përgatituni për një të ardhme të ndritur.