MENU
klinika

Horoskopi, 11 qershor 2022

Dashi

Ndikimi i Venusit ne jetën tuaj ne çift do jete mjaft pozitiv gjate kësaj dite. Do kaloni vetëm çaste te lumtura pranë atij qe dashuroni. Beqaret do kenë mundësi për aventura te jashtëzakonshme sot. Ne çdo moment kane për t’u ndier për mrekulli dhe nuk do kërkojnë me ngulm lidhje serioze. Financat nuk do arrini dot t’i mbani nen kontroll dhe mund te përballeni me vështirësi.

Demi

Dite e mbushur me mosmarrëveshje te mëdha do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Asnjë moment nuk do jete i qete dhe shpesh do ndiheni keq. Beqaret nuk do arrijnë te FIksohen pas ndonjë personi dhe me shume gjase do mbeten te vetmuar. Financat nuk do jene aspak ashtu si ju keni dëshiruar kështu qe kujdes me çdo lloj shpenzimi nëse nuk doni te mbeteni pa para.

Binjaket

Do keni probleme te mëdha me partnerin tuaj gjate kësaj dite dhe ne disa momente nuk do jeni te qarte nëse doni ta vazhdoni atë lidhje apo jo. Beqaret do kenë një dite te zakonshme dhe pa ndonjë takim mbresëlënës. Do ju duhet ende te presin edhe disa kohe. Financat do mbeten te mira edhe pse mund te kryeni disa shpenzime me tepër nga zakonisht.

Gaforrja

Pasioni do ndizet flake sot për juve qe jeni ne një lidhje. Do ndiheni aq mire saqë nuk do ju besohet se jeni ne realitet. Beqaret do kenë një dite te mbushur me surpriza te njëpasnjëshme. Mire do jete ta shfrytëzojnë atë ne maksimum. Buxheti do jete gjithë kohës i mbrojtur nga yjet. Do grumbulloni goxha para nga punët e kryera dhe shume shpejt do kryeni edhe investimet e menduara.

Luani

Dite shume interesante do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do ndiheni për mrekulli pranë partnerit dhe mund te ndani me te gjithçka. Beqaret do kenë disa njohje te reja te cilat me shpejt nga sa ata e mendojnë do shndërrohen ne lidhje te forta. Perspektivat FInanciare kane për te qene te mira. Mund t’i kryeni pa frike shpenzimet e menduara.

Virgjeresha

Peshorja

Do jeni shume te kujdesshëm me fjalët sot ju te dashuruarit dhe nuk do krijoni aspak probleme me atë qe keni ne krah. Toleranca do jete gjithashtu një nga pikat tuaja me te forta. Beqaret nuk do jene ende gati për te hedhur hapa dhe do refuzojnë edhe disa persona vërtet interesante. Për FInancat mos u shqetësoni aspak sepse ato do favorizohen mjaft nga planetët.

Akrepi

Do ndiheni si te burgosur sot ju te dashuruarit dhe nuk do bëni asgjë ashtu si e keni ëndërruar. Flisni hapur me partnerin dhe nëse nuk gjeni zgjidhje me mire jepini fund gjithckaje. Beqaret nuk do mendohen dy here para se te hedhin hapa pa menduar se ato mund t’i çojnë ne drejtimin e gabuar. Ne planin FInanciar duhet te merrni masa sa me shpejt nëse nuk doni te mbeteni pa para.

Shigjetari

Do i qëndroni shume besnike partnerit tuaj gjate kësaj dite dhe ai mund t’iu beje disa premtime qe do ju gëzojnë pamase. Beqaret nuk do arrijnë te FIksohen pas një personi dhe do vazhdojnë te mbeten te vetmuar edhe për pak kohe. Me shpenzimet duhet te jeni te kujdesshëm. Bëjini me pare llogarite para se te hidhni hapa sepse ne këtë mënyrë nuk do zhgënjeheni.

Bricjapi

Do i qëndroni shume besnike partnerit tuaj gjate kësaj dite dhe ai mund t’iu beje disa premtime qe do ju gëzojnë pamase. Beqaret nuk do arrijnë te FIksohen pas një personi dhe do vazhdojnë te mbeten te vetmuar edhe për pak kohe. Me shpenzimet duhet te jeni te kujdesshëm. Bëjini me pare llogarite para se te hidhni hapa sepse ne këtë mënyrë nuk do zhgënjeheni.

Ujori

Nuk do merreni vesh për asgjë sot ju te dashuruarit dhe marrëdhënia ne çift do lere për te dëshiruar tej mase. Qëndroni pak kohe ne qetësi dhe reflektoni. Beqaret do marrin propozime fantastike dhe mund te FIllojnë shpejt lidhje serioze. Buxhetin nuk duhet ta lini pas dore sepse po FIlluan problemet zor se mund t’i kaloni shpejt ato. Familjaret nuk do mund t’iu ndihmojnë sa here ju te keni nevoje.

Peshqit

Dite tejet e trazuar ka për te qene kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do keni mendime te ndryshme mbi te ardhmen dhe nuk do doni qe gjerat te bëhen ashtu si do tjetri. Beqaret me ne fund do ndeshen me një person qe do iu pëlqejë sapo ta shohin. Financat nuk do jene aspak te mira kështu qe nëse nuk mateni para se te hidhni hapa keni për t’u përballur me vështirësi.