MENU
klinika

Horoskopi, 12 Gusht 2020

Dashi

Jeta në çift do jetë po aq e bukur sa në fillimet e lidhjes. Do të argëtoheni pa fund. Në planin financiar nuk duhet t’i lini gjërat pas dore sepse situata mund të ndërlikohet.

Demi

Komunikimi me partnerin do të jetë i ngrohtë dhe nuk do keni aspak debate apo mosmarrëveshje. Në planin financiar do jeni me shumë fat.

Binjaket

Partneri juaj do tregohet shumë i përkujdesur për ju gjatë ditës së nesërme. Në planin financiar duhet ta riorganizoni situatën nëse doni që gjërat të ecin në rrjedhën e duhur.

Gaforrja

Nuk priten vështirësi të mëdha gjatë kësaj dite në planin sentimental. Mos u besoni shumë fjalëve qe do iu thonë të tjerët. Financat do të jetë delikate.

Luani

Dëgjojini këshillat e partnerit tuaj nesër sepse vetëm në këtë mënyrë marrëdhënia mes jush do fillojë të përmirësohet. Financat do fillojnë të stabilizohen më shpejt sesa ju mendoni.

Virgjeresha

Do t’ju duhet pak intuitë për të reflektuar për një situatë mbi një çështje shumë të rëndësishme që ju përket juve dhe familjes tuaj. Përpara se të merrni vendimin, mendohuni mirë.

Peshorja

Të dashuruarit do të flasin për të ardhmen dhe do të marrin vendime. Financat nuk do jenë delikate, megjithatë duhet treguar përkujdesje dhe maturi.

Akrepi

Gjërat nuk do të shkojnë siç duhet në jetën tuaj sentimentale. Do bëni gabime dhe asnjeri nuk do marrë përgjegjësitë e veta. Të ardhurat do të jenë të qëndrueshme.

Shigjetari

Ditë e qetë dhe pa ndryshime të mëdha kjo e nesërmja për të dashuruarit. Shfrytëzojini sa më shumë momentet pranë partnerit. Në planin financiar nuk do të keni për çfarë të ankoheni.

Bricjapi

Nervozizmi dhe pakujdesia do t’ju bëjnë të humbisni kohë. Mos insistoni se keni të drejtë për gjërat që nuk keni njohuri të mjaftueshme sepse kjo do të tregojë të kundërtën dhe mund të pendoheni.

Ujori

Nervozizmi dhe pakujdesia do t’ju bëjnë të humbisni kohë. Mos insistoni se keni të drejtë për gjërat që nuk keni njohuri të mjaftueshme sepse kjo do të tregojë të kundërtën dhe mund të pendoheni.

Peshqit

Është momenti ku paratë po luajnë një rol të rëndësishëm në jetën tuaj dhe pamjaftueshmëria e tyre mund t’ju krijojë vështirësi në realizimin e planeve tuaja. Me partnerin më kujdes për çështjet pezull.