MENU
klinika

Horoskopi, 16 prill 2019

Dashi

Duhet të jeni të kujdesshëm e të mos bëni gabime ndaj dikujt që e keni mjaft për zemër. Në ambientin e punës do të arrini të organizoheni pavarësisht vështirësive që mund të keni. Në aspektin afektiv do të filloni një lidhje mjaft të bukur.

Demi

Do të jeni të ekuilibruar e diplomatikë, e kjo sjellje do të bëjë që të keni mbështetje të rëndësishme sot. Në ambientin e punës këmbëngulja juaj do të jetë arma fituese. Në dashuri do të jeni paksa provokativ.

Binjaket

Gjatë ditës së sotme në ambientin e punës do të njihni persona të cilët do të jenë të nevojshëm për profesionin dhe rritjen tuaj profesionale. Më aspektin afektiv do të takoni një mik të vjetër.

Gaforrja

Nuk do të lejoni që një e papritur t’ju prishë ditën e sotme. Në aspektin privat do të merrni një gjykim nga dikush që e keni njohur prej pak kohësh. Në aspektin afektiv do të ndiheni të veçantë falë përkujdesjes së partnerit.

Luani

Do të ndiheni në qiellin e shtatë falë një lajmi të papritur që do ju mbërrijë sot. Në ambientin e punës do të ndiheni në formë duke larguar stresin. Në aspektin afektiv do të përfshiheni në një iniciativë të partnerit.

Virgjeresha

Yjet do të jenë akoma me ju. Në ambientin e punës projektet tuaja do të vlerësohen dhe mbështeten njëkohësisht. Në aspektin afektiv do të keni mundësi të keni hapësirën tuaj sot.

Peshorja

Do të merrni një sukses personal falë sinqeritetit tuaj. Në ambientin e punës kjo periudhë do të jetë e rëndësishme për të vlerësuar idealet tuaja. Në planin afektiv do të keni një tërheqje mjaft të fortë drejt një personi që keni pak kohë që e keni njohur.

Akrepi

Në ambientin e punës, do të shfaqni shenja agresiviteti me një kolegun tuaj, megjithëse do të jeni të disponueshëm ndaj gjërave që do t’ju kërkojnë. Në dashuri, do të shfaqet vetëm sinqeriteti juaj sot.

Shigjetari

Në ambientin e punës, nuk do të lini impresionet e duhura, me idetë tuaja, tek eprori. Në aspektin afektiv, do t’ju realizohet dëshira që keni pasur në lidhje me një çështje të rëndësishme me partnerin tuaj.

Bricjapi

Në ambientin e punës, do të jeni të shqetësuar, pasi do të donit të mbyllnit gjithçka sot, por nuk mundeni, dhe për këtë duhet të ruani qetësinë! Në dashuri, më në fund, partneri do të realizojë, një propozim që e keni bërë para pak ditësh!

Ujori

Në ambientin e punës, do të dilni nga guaska juaj, dhe do të kërkoni më shumë hapësira për veprim. Në dashuri, nëse jeni vetëm do të keni njohje të reja mjaftë produktive.

Peshqit

Në ambientin e punës, do të jeni i përqendruar tek një projekt që keni lënë gjysmë. Në dashuri, nuk do të jeni shumë sentimental sot, do të ecni përpara, duke mos menduar shumë për të opinionet e të tjerëve.