MENU
klinika

Horoskopi, 18 prill 2019

Dashi

Dëshirat tuaja do ti kaloni në plan të dytë gjatë kësaj dite për të plotësuar ato të një personi tuaj të afërt. Do të jepni shumë për të mbajtur premtimin e dhënë,por më parë sigurohuni nëse vërtet ia vlen një sakrificë e tillë.

Demi

Yjet ju tregojnë një sukses në realizimin e dëshirave tuaja. Fokusimi në ecurinë e biznesit që keni ju ka bërë rob të punës suaj. Nëse vazhdoni me këto ritme do arrini shumë por duhet të kini parasysh se puna nuk është gjithçka.

Binjaket

Ndjeheni në formë mjaft të mirë. Kjo gjendje do të jetë një surprizë e këndshme për kolegët tuaj. Ju do të pranoni mjaft ide dhe sugjerime prej tyre, dhe do përfshiheni në diskutime serioze me to.

Gaforrja

Situata në të cilën ndodheni ju bën të ndjeheni të trishtuar dhe pesimistë për gjithçka në jetën tuaj. Ruani qetësinë pasi kështu mund të kontrolloni situatën.

Luani

Edhe pse së fundmi gjërat nuk kanë shkuar ashtu si keni dëshiruar,kjo nuk do të thotë të humbisni shpresat për të vazhduar më tej.

Virgjeresha

Dita për ju sot do të jetë e lumtur dhe e qetë. Së bashku me miqtë tuaj do të kaloni momente kënaqësie nëpërmjet festash e shëtitjesh.

Peshorja

Një çështje familjare mbetet e pazgjidhur. Për arsye të një personi tuaj të afërt do të krijohen sidomos gjatë mbrëmjes situata të vështira ,të cilat kërkojnë nga ana juaj të ruani qetësinë dhe durimin për ti dhënë një zgjidhje.

Akrepi

Një miku juaj i mirë mund t’ju ketë ofenduar gjatë një bashkëbisedimi së bashku. Mos e merrni si diçka personale pasi nuk ishte e qëllimtë si veprim. Mundohuni ti anashkaloni shumë detaje të parëndësishme.

Shigjetari

Mendime shqetësuese dhe kritika të bëra nga kolegët tuaj do të jenë të fokusuara në mendjen tuaj sot. Shikoni se ku ka arritur suksesi juaj profesional deri tani dhe mos mendoni se çfarë thonë të tjerët.

Bricjapi

Jeta do t’ju duket e padrejtë sot pasi në një moment e gjithë puna juaj do të përmbyset. Edhe pse ideja juaj rreth ndryshimit të punës nuk u mbështet nga kolegët tuaj,kjo nuk do të thotë se keni dështuar profesionalisht.

Ujori

Nevoja për të pasur siguri në biznesin tuaj është tepërt e lartë. Një person të cilin e injoroni lidhur me shumë gjëra ,do të jetë një ndihmesë e madhe për vazhdimësinë e asaj që keni nisur.

Peshqit

Do jeni të fokusuar në çështje shëndetësore dhe familjare. Qëndroni gjatë gjithë kohës nën vëzhgim të situatës. Ana financiare do të jetë e mirë dhe ekziston mundësia për një surprizë të këndshme.