MENU
klinika

Horoskopi, 2 nëntor 2018

Dashi

Karriera do t’ju shkojë mirë. Do t’ju tregoni njerëzve të rëndësishëm aftësinë tuaj për të përballuar projekte të mëdha, dhe jeni gati për një pozicion më të lartë. Nëse punoni fort, keni gjasa për një ngritje në pozicion.

Demi

Do të jetë një ditë e jashtëzakonshme për vlerësimin profesional. Do të shfaqni aftësitë tuaja më të mira. Nëse jeni të vetëpunësuar, mund të merrni një promovim. Gjithçka do të jetë fantastike.

Binjaket

Nëse ndjeni se nuk keni romancë në jetën tuaj, dita do të jetë hyjnore. Nëse jeni beqar/beqare dhe jeni në kërkim të njeriut të duhur, sot do t’ju jepet mundësia për të takuar një njeri interesant.

Gaforrja

Në qoftë se keni shqetësime, nuk do të gjeni rehat derisa çdo gjë të rregullohet. Sot nuk ka mundësi që gjërat të shkojnë keq pasi yjet do ju favorizojnë veçanërisht në sektorin e punës.

Luani

Në qoftë se dëshironi të ndërtoni një marrëdhënie të re shoqërore, shanset janë që gjërat të mos shkojnë sipas planit. Megjithatë në punë do të vlerësoheni në maksimum falë aftësive tuaja.

Virgjeresha

Mund të ndërmerrni një udhëtim të largët që do ju japë ide të reja rreth karrierës tuaj. Ndjeni nevojën për të pushuar në një vend të qetë. Zgjidhni një vend pranë një liqeni ose pranë detit dhe do të kënaqeni pafund.

Peshorja

Keni kaluar shumë sfida ditët e fundit, megjithatë, jeta ka uljet dhe ngritjet e saj. Universi mund të korrigjojë gabimet e së shkuarës dhe frustrimet që ju kanë penguar deri tani, do të zhduken.

Akrepi

Është momenti që të reflektoni për jetën tuaj të tanishme dhe çfarë do të doni të arrini në të ardhmen. Mendoni për gjërat specifike që mund t’ju bëjnë të lumtur. Mos e humbni këtë mundësi, sepse e nesërmja do të jetë thelbësor për arritjen e tyre.

Shigjetari

Nëse keni menduar të bashkoheni në një grup vullnetarësh, është koha ta bëni pasi do të keni përfitime, të cilat nuk i prisnit. Do të shijoni kohën me miqtë, të cilët ndajnë të njëjtat interesa me ju.

Bricjapi

Duhet të kërkoni dhe shfrytëzoni mundësitë e reja që ju ofron aspekti planetar. Në këtë ditë mund të bëni një prezantim ose një intervistë për një hap të rëndësishëm në karrierë. Mund të merrni lajme të mira si blerja e një shtëpie.

Ujori

Nëse do t’ju duhet të udhëtoni për biznes, merreni me vete partnerin tuaj sepse kjo ditë do t’ju lejojë të kombinoni lehtësisht punën me kënaqësinë. Bëhuni gati për duartrokitje, publicitet dhe një ofertë të mundshme në punë.

Peshqit

Një rritje page parashikohet për të lindurit në këtë shenjë. Duhet të veproni me zgjuarsi, sepse njerëz xhelozë mund të përpiqen t’ju pengojë. Në dashuri kërkoni më shumë impuls, por ai mungon.