MENU
klinika

Horoskopi, 20 tetor 2022

Dashi

Në orët e ardhshme mos e prish i një histori të rëndësishme dashurie, thjesht për një diskutim të pakuptimtë. Për sa i përket punës, bëni durim edhe për disa kohë.

Demi

Kërkoni pak më shumë kohë kohë për të reflektuar dhe mos nxitoni të merrni ndonjë vendim të rëndësishëm në dashuri. Sa i përket punës, gjithçka shkon mirë, prandaj qëndroni të qetë.

Binjaket

Të dashur Binjakë, ka ardhur koha e duhur për të realizuar një projekt në çift, mos e humbisni rastin. Sa i përket punës, gjithçka po shkon mirë.

Gaforrja

Është e nevojshme të ndryshoni diçka në marrëdhënien tuaj, sepse kjo mund të jetë mënyra e vetme për të zgjidhur mosmarrëveshjet. Bëni paqe. Për sa i përket punës, gjithçka duhet të shkojë mirë: angazhimet e ndryshme nuk do t’ju krijojnë asnjë problem.

Luani

Mos e humb rastin për të zgjidhur një problem në çift që ka kohë që po zvarritet. Ka ardhur koha e duhur për ta përballuar dhe zgjidhur. Sa i përket punës, prisni të merrni vendime të rëndësishme… Qetësohuni.

Virgjeresha

E dashur Virgjëreshë, gjatë së enjtes do të puthesh nga fati. Do të jetë një ditë pozitive si në dashuri ashtu edhe në punë, edhe nëse duhet të bëni kujdes që të mos bëni shpenzime të çmendura…

Peshorja

Kjo mund të jetë koha e duhur në dashuri. Hëna do të jetë në anën tuaj gjatë orëve të ardhshme. Marrëveshjet e reja të punës do të jenë në favor edhe gjatë orëve të ardhshme të së enjtes.

Akrepi

Mos lejoni që një debat të shkatërrojë gjithçka që keni ndërtuar në marrëdhënien tuaj. Për sa i përket punës, mos merrni vendime të rëndësishme, nuk është momenti i duhur…

Shigjetari

Yjet janë ende në anën tuaj, kushedi nëse nuk bëni takime të reja të rëndësishme… Shikoni përreth! Për sa i përket punës, është një fazë rilindjeje. Shumë mirë do të shkojë dita!

Bricjapi

Dita e enjte do të jetë dita e duhur për të kuptuar nëse marrëdhënia juaj po shkon në drejtimin e duhur. Për të vënë një pikë të situatës. Për sa i përket punës, do të arrini të zgjidhni situata të vështira.

Ujori

Nuk është koha për t’u fokusuar te dashuria, prisni edhe pak. Për sa i përket punës, nuk përjashtohet që një mundësi e re të trokasë në derën tuaj…

Peshqit

E enjtja për ju premton të jetë një ditë në mes të fundit të tetorit që do të jetë pak e përmbajtur në marrëdhëniet në çift, por mos u shqetësoni, gjërat do të ndryshojnë brenda disa ditësh. Për sa i përket punës, mundësitë e mira janë në rrugë e sipër.