MENU
klinika

Horoskopi, 23 korrik 2019

Dashi

Yjet do ju dhurojnë kreativitet e dinamizëm, duke ju lejuar të zgjidhni në mënyrë brilante probleme të ndryshme. Ndjenja dhe arsyeja do të udhëtojnë së bashku sot.

Demi

Ata që kanë qëndruar larg shtëpisë për motive profesionale mund të mbështeten fort tek të afërmit e tyre, për të gjetur qetësinë e munguar.

Binjaket

Vëreni në punë fantazinë tuaj, për të thyer akullin atje ku është i nevojshëm. Mos u kapni pas gjërave që mund të anashkalohen fare lehtë. Kështu nuk do të krijoni edhe debate me partnerin.

Gaforrja

Do të arrini ti thoni në fytyrë një personi të rëndësishëm gjithçka që mendoni me sinqeritet. Në punë kërkoni pak më shumë stabilitet nga kolegët tuaj, e diçka do të fitoni.

Luani

Të dashuruarit mund të shfrytëzojnë momentin plot fat, në qoftë se do të dinë të ndalojnë lojën në momentin e duhur. Lërini të lira ndjenjat tuaja, e mos u frenoni përpara asgjëje.

Virgjeresha

Mos harroni partnerin, i cili mund të ndihet padrejtësisht i lënë pas dore, duke treguar një durim mjaft të madh. Kini kujdes se mund të humbisni shumë.

Peshorja

Vendosmëria dhe siguria do ju lejojnë të drejtoni sa më mirë raportet më të tjerët, si private ashtu edhe profesionale. Jeta në çift do të jetë në qendër të impenjimeve tuaja.

Akrepi

Sot yjet do të bëjnë gjithçka për t’ju bërë fitues në të gjitha drejtimet. Zënka dhe diskutime me familjarët do t’ju shoqërojnë gjatë gjithë kohës e do t‘ju bëjnë shumë nervozë.

Shigjetari

Njeriu i zemrës këto ditë duket shumë posesiv e xheloz ndaj jush. Është mirë t’i lini të kuptojë që nuk ka arsye pse të shqetësohet.

Bricjapi

Nëse jeni duke jetuar momente monotonie në raportin afektiv, sot një surprizë e paparashikuar nga ana e partnerit, do t‘i japë një shtysë të re lidhjes suaj. Në punë, keni nevojë të filloni pushimet.

Ujori

Shfrytëzoni të gjitha mundësitë që do ju ofrohen gjatë ditës e mos u ndalni përpara asgjëje. E rëndësishme është të mos mendoheni shumë.

Peshqit

Pak disponibilitet nga ana e atyre që ju qëndrojnë pranë rrezikon që të shtyni realizimin e një projekti që e keni përzemër. Një debat me partnerin do ju shkaktojë një gjendje jo të mirë shpirtërore.