MENU
klinika

Horoskopi, 24 shtator 2018

Dashi

Mbrëmja juaj do të shënohet me emocione të përziera të cilat mund t’ju mbajnë të tensionuar. Por nuk duhet të shqetësoheni shumë, pasi mbremja do të jetë argëtuese. Përmirësimi i financave është i sigurt.

Demi

Tregohuni i kujdesshëm për shëndetin, sidomos nëse keni probleme me tensionin. Marrëdhënia juaj romantike nuk do të jetë në momentet më të mira. Disa kërkesa të partnerit mund t’ju shtojnë nivelin e stresit.

Binjaket

Shmangni konfliktet pasi mund të përkeqësojnë shëndetin tuaj. Ju do të jeni shumë të ndjeshëm ndaj vërejtjeve të bëra nga partneri. Nëse i kushtoni më shumë kohe dëshirave tuaja do të ndiheni i lumtur.

Gaforrja

Nuk është një ditë shumë e mirë për të udhëtuar. Megjithatë mbremja do të jetë shume e qetë duke ju bërë të hidhni pas krahëve momentet e tensionit, veçanërisht në punë.

Luani

Kaloni më shumë kohë me miq të ngushtë për t’u çlodhur. Mos shpenzoni shumë për të bërë përshtypje të tjerëve. I dashuri juaj do të kërkojë më shumë përkushtim nga ju. Përpiquni të shmangni përplasjt me partnerin.

Virgjeresha

Mund të merreni me aktivitet sportiv i cili do të ruajë aftësinë tuaj fizike. dhe mendore. Investimet duhet të bëhen me një perspektivë afatgjatë. Sot dikush nuk do t’ju thotë gjithë të vërtetën.

Peshorja

Vitaliteti juaj i ulët do të veprojë si helm kronik në sistemin shëndetësor. Është më mirë të mbani veten të angazhuar në ndonjë punë krijuese. Është më mirë të jesh i kujdesshëm për të ardhmen tënde sesa të shqetësohemi për të.

Akrepi

Kjo është dita e përkryer për të tërhequr vëmendjen e të tjerëve pa shumë lodhje. Planetet do t’ju sjellin shumë arsye për t’u kënaqur sot. Ju mund të keni mjaft kohë sot, por mos i humbni momentet tuaja të çmuara duke ndërtuar kështjella në ajër.

Shigjetari

Ju do të shijoni kënaqësinë e kohës së lirë. Një marrëveshje e re financiare do të finalizohet duke ju siguruar më shumë të ardhura. Pasditja me miqtë do të ishte një alternativë pikante.

Bricjapi

Përdorni idetë tuaja inovative për të bërë më shumë para. Mos e neglizhoni jetën tuaj shoqërore. Gjeni kohë nga orari juaj i ngarkuar dhe dilni për të marrë pjesë në një festë familjare.

Ujori

Shëndeti do të jetë i përsosur sot. Natyra juaj konkuruese do t’ju mundësojë të fitoni ndonjë konkurs. Pas shumë kohësh, mund të jeni në gjendje të plotësoni dëshirë për më shumë qetësi në romancë.

Peshqit

Përpiquni të përmirësoni shëndetin tuaj dhe personalitetin e përgjithshëm për një jetë më të mirë. Parashikohet të përjetoni ditën më të mirë të jetës suaj në çift. Edhe nga ana shpirtërore do të ndiheni i plotësuar.