MENU
klinika

Horoskopi, 24 tetor 2022

Dashi

Do të keni kontrollin e situatave në punë, kur një kolegu juaj do t’ju tërheqë drejt një gabimi. Në dashuri do të shfrytëzoni momentet e pakta me partnerin.

Demi

Një zhgënjim i vogël në dashuri, ndoshta një zënkë me partnerin tuaj do t’ju bëjë të doni të rrini vetëm. Në vend të punës, dëshira për të gjetur veten është parësore.

Binjaket

Sot do të eliminoni shoqëritë negative që ju rrethojnë. Në ambientin e punës do t’i thoni një kolegut tuaj atë që mendoni me shumë qartësi.

Gaforrja

Sjellja juaj jo e sinqertë do t’ju vëjë përballë me partnerin. Në punë, dikush do t’ju bëjë një qortim të mprehtë, por ju do të jetë gati për t’iu kundërvënë me arsyet tuaja.

Luani

Do të keni mundësi të rriteni ekonomikisht në sajë të meritës suaj profesionale. Në aspektin e ndjenjave do të ndryshoni strategji.

Virgjeresha

Nisma juaj mund të shkaktojë keqkuptime, duhet të përpiqeni të jeni sa më të qartë që të jetë e mundur. Në vend të punës do të rinovoni një marrëveshje.

Peshorja

Nuk do të dini të silleni me një person që është shumë inatçi. Duhet të rrini të qetë dhe nuk duhet të bini në grackat e tij.

Akrepi

Do të jeni të lumtur me rezultatet që keni arritur në punë, që përputhen edhe me synimet tuaja. Në fushën e ndjenjave do të keni pretendime.

Shigjetari

Dikush afër jush do t’ju surprizojë me një veprim të papritur, por pozitiv. Në vend të punës, mos nënvlerësoni instinktet tuaja ato ju rekomandojnë gjërat e duhura.

Bricjapi

Sot do të keni një sens praktik që do t’ju ndihmojë të mos bëni gabime. Në ambientin e punës do të merrni një vendim të rëndësishëm.

Ujori

Sot duhet të përdorni të gjitha armët tuaja për të zgjidhur një problem në punë. Në dashuri nuk duhet të lodheni për të marrë atë që doni.

Peshqit

Yjet ju këshillojnë që sot të mos jeni shumë idealistë dhe të zbrisni me këmbë në tokë. Në vendin e punës duhet të mashtroni me shumë mjeshtëri që të shkëlqeni.