MENU
klinika

Horoskopi, 3 nëntor 2019

Dashi

Dashuria: Situata juaj sentimentale është shumë afër zemrës suaj dhe gjatë ditës do të jeni veçanërisht të prirur ta doni partnerin tuaj siç nuk keni bërë kurrë më parë. Beqarët do duhet të përgatiten për një ditë pasioni, do të ketë takime emocionuese. Puna: Në vendin e punës mund të ketë disa befasi. Sidoqoftë, një zhgënjim do të vijë gjithashtu për shkak të një projekti që ka përfunduar keq.

Demi

Dashuria: Sot mund të ketë tensione në sferën sentimentale. Mundohuni të mbani një profil të lartë dhe të shmangni keqkuptimet e mundshme për të shmangur përkeqësimin e situatës. Ditë e qetë për beqarët. Puna: Në vendin e punës do të ketë suksese në punë, edhe nëse do të ketë shumë detyra për të përfunduar.

Binjaket

Dashuria: Një ditë ulje-ngritje për vendasit e shenjës. Do të përpiqeni t’i përkushtoheni ndjenjave, por do të ketë shumë pengesa për t’u përballur që do t’ju ​​hedhin poshtë. Beqarët që duan të guxojnë do të kenë nevojë për mbështetjen e dikujt. Puna: Sa i përket punës, ju mund të shihni ndryshime dhe mund të arrini rezultate të mira falë bashkëpunimeve të reja.

Gaforrja

Dashuria: Sot do të jeni joshës dhe pasionant me partnerin tuaj, falë Venusit që shkëlqen në shenjën tuaj. Do të dëshironi të kaloni kohën tuaj të lirë me gjysmën tuaj më të mirë. Zemrat e vetmuara do të synojnë të planifikojnë një udhëtim të vogël për të zbuluar horizonte të reja. Puna: Në vendin e punës, marrëdhëniet me kolegët dhe ata që ju kanë zemëruar, po përmirësohen qartë.

Luani

Dashuria: Në sferën sentimentale mund të ketë ndonjë kontrast në fillim të ditës. Ata që nuk kanë kapërcyer ende një zhgënjim do të duhet të bëjnë gjithçka për t’u rikthyer në lojë. Edhe beqarët do duhet të bëjnë zgjedhje që mund të ndryshojnë jetën. Puna: Në punë, mund të ketë disa probleme për t’u marrë me të, por ju do të jeni në gjendje t’i kapërceni.

Virgjeresha

Dashuria: Edhe nëse nuk do të jetë një ditë në krye, megjithatë do të keni të gjitha mundësitë e favorshme për të rikuperuar një marrëdhënie për të cilën ju intereson. Ju vetëm do të duhet të jeni në gjendje të korrigjoni gabimet e bëra më parë. Flirt dhe aventura për beqarët në horizont. Puna: Në vendin e punës do të jetë shumë e vështirë të përballeni me detyra të caktuara, por do arrini ta bëni atë falë ndihmës së një kolegu.

Peshorja

Dashuria: Sfera sentimentale do të rezervojë momente të ëmbla për ju me partnerin tuaj, dhe falë pasimit të Venusit mund të jeni në gjendje të zgjidhni disa çështje të pazgjidhura. Kohë e shkëlqyeshme për zemrat e vetmuara. Puna: Në vendin e punës do të bëni gjëra që do të stimulojnë mendjen tuaj dhe ju lejojnë të ecni përpara.

Akrepi

Dashuria: Me Hënën në shenjën tuaj sot do të keni veçanërisht fat dhe do keni një kohë të mirë me gjysmën tuaj. Beqarët mund të përfitojnë nga kjo ditë për t’u hapur me personin që tërheqin. Puna: Përfitoni nga ky moment pozitiv për të vazhduar me punën dhe për të arritur qëllimet e dëshiruara.

Shigjetari

Dashuria: Sot në dashuri do të keni mundësinë të bëni projekte të ndryshme, të cilat do të kenë të bëjnë me shtëpinë ose dasmën, të dobishme për konsolidimin e marrëdhënies tuaj. Gjithashtu për zemrat e vetmuara dashuritë do të jenë në plan të parë dhe ata do të përpiqen t’i shërojnë ato më së miri. Puna: Nëse keni pyetje për të zgjidhur, do të duhet të përpiqeni t’i adresoni ato. Ju nuk do t’ju mungojë energjia për të parë.

Bricjapi

Dashuria: Ata që do të duhet të bëjnë një zgjedhje në dashuri sot do të përjetojnë momente shumë të rëndësishme, ndërsa ata që janë vetëm do të jenë në gjendje të njohin njerëz të këndshëm. Në të dy rastet do të duhet të përpiqeni të jeni pajtues dhe të disponueshëm. Puna: Ambienti i punës do të shkojë mjaft mirë, ju mund të merrni të ardhura të mira për të cilat nuk keni menduar fare.

Ujori

Dashuria: Do të jetë një ditë shumë pozitive për vendasit e shenjës. Do të ketë shumë lajme në lidhje me sferën sentimentale, aq sa të kaloni momente të lumtura në shoqërinë e partnerit tuaj. Takime të papritura edhe për beqarët. Puna: Në vendin e punës mund të jeni në gjendje të bëni çmos në disa fusha ku do të shprehni krijimtarinë tuaj.

Peshqit

Dashuria: Sot disa marrëdhënie mund të përfundojnë dhe ata që janë në çifte mund të gjenden vetëm. Sidoqoftë, mund të ketë takime dhe vendime që do të ndryshojnë në mënyrë dramatike situatat, gjithçka është në diskutim, thjesht duhet të zbuloni se si do të përfundojë! Puna: Në punë, prisni një sukses të mundshëm. Do t’i kryeni detyrat tuaja falë shkathtësisë suaj.