MENU
klinika

Horoskopi, 5 nëntor 2018

Dashi

Nuk do të mungojnë debatet sot me partnerin. Shkak mund të jetë një person i tretë i cili i ka ngatërruar gjërat mes jush. Në dashuri duhet të tregoheni më tolerant dhe mirëkuptues.

Demi

Në qoftë se jeni çift, mbrëmja do ju dhurojë një humor dhe mirëkuptim të shkëlqyer me partnerin. Në familje do ju duhet të përballoni disa situata të vështira financiare, të cilat do të zgjidhen shpejt.

Binjaket

Mëngjesi parashikohet të jetë pak i zymtë për shkak të mungesës së njeriu që e doni shumë. Përpiquni të mendoni pozitivisht. Në mbrëmje parashikohen ftesa nga persona mjaft interesantë.

Gaforrja

Në fushën e ndjenjave reflektoni mirë para se të shkëputeni nga një marrëdhënie që ju intereson dhe që ka baza të forta. Bëni mirë të tregoheni të kujdesshëm, sepse intuita juaj sot mund të dështojë.

Luani

Keni nevojë për një fillim të ri në çdo aspekt. Merrini gjërat në mënyrë graduale sepse në nxitim e sipër mund të gaboni. Problemet me personat që ju rrethojnë nuk do të mungojnë sot, sidomos në punë.

Virgjeresha

Ne aspektin financiar, gjërat duket se po lëvizin me shpejtësi. Një propozim punë mund të jetë me shumë leverdi ndaj merreni në konsideratë. Në dashuri mirëkuptimi me partnerin do të jetë i shkëlqyer.

Peshorja

Nëse jeni duke menduar të realizoni një investim bëni mirë që të prisni edhe pak kohë sepse nuk favorizoheni nga aspekti financiar. Kjo është diçka kalimtare sepse shumë shpejt mund të keni sukses me paratë.

Akrepi

Shumë prej jush do të ndihen nervozë, të mërzitur nga rutina dhe pengesat e ndryshme. Përpiqeni ta kaloni këtë fazë duke u marrë me sport. Ndonjëherë besimi i tepërt në vetvete mund të jetë mjaft i rrezikshëm.

Shigjetari

Sot karakterizoheni nga momente stresi dhe ankthi. Mundohuni të qetësoheni, duke dëgjuar një muzikë çlodhëse dhe shumë motive irrituese do të zhduken si me magji.

Bricjapi

Një ditë e mbushur me surpriza të këndshme parashikohet për të lindurit në shenjën tuaj. Një darkë me miqtë tuaj do të jetë thelbësore për të ngritur nivelin e humorit.

Ujori

Yjet ju favorizojnë duke krijuar një energji pozitive rreth jush. Nëse jeni duke aplikuar për punë shanset janë që të keni fat. Do të merrni lajme mjaft të mira edhe në çështjet e dashurisë.

Peshqit

Momente të këndshme parashikohen për të dashuruarit. Kjo nuk mund të thuhet edhe për sektorin e punës. Disa sfida do të duhet t’i kaloni me shumë zgjuarsi falë mbështetjes së disa kolegëve.