MENU
klinika

Horoskopi, e diel 21 prill 2024

Dashi

Ka shume mundësi qe te mos tregoheni shume besnike sot ndaj atij qe keni ne krah. Një person mjaft joshës do mundohet t’ju beje për vete dhe ju do bini shpejt pre e bukurisë se tij. Beqaret nuk duhet te nxitohen për asgjë edhe nëse mundësitë për takime do jene te shumta. Ne planin financiar tregohuni realiste dhe shpenzoni aq sa ua mban xhepi.

Demi

Nen ndikimin e madh te Venusit jeta juaj ne çift do jete e bukur dhe mjaft emocionuese sot. Do ndiheni si kurrë me pare dhe do dëshironi qe dite te mos ketë një fund. Beqaret duhet te shohin mire rreth e rrotull vetes sepse atje do e gjejnë personin ideal. Hëna do ju nxite te shpenzoni pa menduar sot dhe situata financiare do jete delikate. Beni kujdes!

Binjaket

Bashkëpunimi ne çift do jete shume i ngrohte gjate kësaj dite dhe çdo gjë do e zgjidhni me mirëkuptim. Ne mbrëmje atmosfera do ngrohet mjaft dhe ju do ndiheni për mrekulli. Beqareve do ju behet një propozim i mrekullueshëm nga një person i shenjës se Demit. Mendojeni seriozisht. Ne planin financiar bëjini mire llogarite para se te kryeni shpenzime.

Gaforrja

Ju qe jeni ne një lidhje ju presin surpriza te njëpasnjëshme dhe te mrekullueshme gjate gjithë ditës. Do ju duket shpesh vetja si ne ëndërr dhe nuk do e besoni qe është partneri ai qe ka menduar për çdo detaj. Beqaret do jene te parrezistueshem dhe nuk kane sesi te mos tërheqin vështrimet e te gjithëve. Financat nuk do jene te këqija, por impulsiviteti i tepruar mund te sjelle tronditje.

Luani

Dite shume e qete dhe pa asnjë te re kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Vazhdoni t’i merrni gjerat si t’iu vijnë dhe te dashuroni si ta ndjeni. Beqaret nuk do e kenë aspak mendjen tek krijimi i një lidhje sepse diçka tjetër do i shqetësojë pa mase. Ne planin financiar duhet te tregoheni me te organizuar dhe te mos mendoni vetëm për te sotmen.

Virgjeresha

Marrëdhënia ne çift do thellohet edhe me tepër gjate kësaj dite dhe ju do kaloni akoma me tepër kohe me atë qe keni ne krah. Emocionet do jene te papërshkrueshme. Ata qe janë ende vetëm do kenë mundësi për takime vërtet interesante. Shume shpejt beqaria do marre fund. Financat duhen menaxhuar me më tepër kujdes dhe maturi, përndryshe do ketë probleme.

Peshorja

Ne dashuri nuk është momenti duhur për te ndërmarrë rreziqe te mëdha. Mundohuni te ruani qetësinë dhe te mos e teproni me kritikat ndaj partnerit. Nëse jeni beqare do ëndërroni me shume sesa duhet dhe realiteti do ju duket mjaft i hidhur. Financat do jene me te vërtet shqetësuese. E mira do ishte te flisni me ndonjë specialist dhe te merrni masat e duhura.

Akrepi

Dite shume e animuar dhe e mbushur me emocione kjo e sotmja për gjithë te dashuruarit. Çdo gjë do shkoje ashtu si ju e kishit ëndërruar qe prej kohesh. Beqaret nuk do e kërkojnë me ngulm dashurinë, por një person i veçante do doje te behet pjese e jetës suaj. Situata financiare do filloje te konsolidohet. Shpenzimet qe do kryeni do jene minimale.

Shigjetari

Sot do e kuptoni me se miri atë qe keni ne krah dhe do dini çfarë te bëni qe t’ia plotësoni dëshirat me te zjarrta. Çdo gjë do shkoje për mrekulli. Beqaret do përballen me disa zgjedhje te vështira dhe do ngurrojnë te vendosin shpejt e shpejt. Ne planin financiar mund te kryeni edhe ndonjë investim sepse situata do jene mjaft e qëndrueshme.

Bricjapi

Marrëdhënia ne çift do filloje dalëngadalë te përmirësohet, megjithatë ende nuk është koha për te marre vendime te rëndësishme. Tregohuni me te duruar. Beqaret duhet te përgatiten për romanca te këndshme dhe qe do ua ndryshojnë jetën. Financat do kenë probleme nëse shpenzoni pa u menduar. Tregohuni me te kujdesshëm qe edhe e ardhmja te jete e siguruar.

Ujori

Dite shume normale dhe pa asgjë te veçante kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Beni ato qe ndjeni pa menduar se çfarë mund te thonë te tjerët. Beqaret do kenë vetëm flirte dhe ndonjë takim, asgjë me tepër se kaq. Duhet te prisni ende për dashurinë e madhe. Për financat do jete dite shume e favorshme dhe e mire. Mund te kryeni edhe ndonjë shpenzim me tepër.

Peshqit

Dialogu dhe bashkëpunimi do rimojnë me ditën e sotme. Çdo gjë do jete e mrekullueshme dhe partneri do ju krijoje kushtet e duhura qe ju te ndiheni si mbi re. Beqaret do jene joshës dhe sharmante. Mundësitë për te krijuar një lidhje do jene edhe me te mëdha sot. Financat nuk do jene te këqija, megjithatë sërish nuk duhet rrezikuar se tepërmi. Kujdes!