MENU
klinika

Pas muzikës dhe aktrimit...

Bes Kallaku i rikthehet dashurisë së vjetër!

04.09.2018 - 10:03

Bes Kallaku është një nga aktorët më të suksesshëm të humorit në vend, madje është bërë edhe pjesë e muzikës, por ai ka edhe një tjetër pasion.

E kemi fjalën për futbollin. Vite më parë, Besi ka qenë pjesë e skuadrës së Mamurrasit duke u aktivizuar aty për disa ndeshje edhe pse në nivel amator e në kategori të ulët.

Megjithatë, edhe pse i shkëputur prej vitesh, ai ka befasuar së fundmi duke u bërë zyrtarisht pjesë e skuadrës së Shënkollit të Lezhës.

kolana e librave

Në një foto me listën e lojtarëve të federuar të kësaj skuadre është pjesë edhe emri i aktorit, Bes Kallaku.

Skuadra e Shënkollit militon në Kategorinë e Parë futbollit shqiptar.

I larguar vitin e kaluar nga “Portokallia”, Besi duket se ka menduar ta mbushë me sport kohën e lirë.

Bukuroshja vesh fustanin e nusërisë

Pas pajtimit Stresi dhe Keisi bëjnë dasmën

“Ishte një drogë, nuk pritem kurrë më”

Jane Fonda heq dorë nga operacionet kirurgjikale

Një mbrëmje enkas për të dashuruarit në Gjermani

Loredana dhe Zuna “kapen mat”

Pas humbjes së mikeshës së saj

Rita Ora jep mesazhin e fuqishëm