MENU
klinika

“MMV”

Geti rikthehet 4 vite pas, nga Kuba në Bahamas

27.09.2018 - 11:22

Ghetto Geasy, së bashku me të dashurën e tij Marina Vjollca, kalon disa ditë të mrekullueshme në bukuritë magjepsëse të Kubës, nga ku nuk hezituan të shpërndanin edhe foto.

Ndërsa së fundmi ai mësohet se është zhvendosur në Bahamas, nga ku ka dhënë edhe lajmin për publikimin e projektit të ri muzikor, “MMV”.

Ai ka njoftuar me një postim në rrjetin e tij social “Instagram” se do të vijë me një projekt të ri muzikor solo me po të njëjtin titull si para 4 vitesh. Atëherë e solli në duet me këngëtaren Tuna dhe deri tani ka arritur mbi 13 milionë klikime.

Kënga do të dalë në treg me datë 28 shtator në orën 7 të pasdites. Ndërsa është e paqartë nëse udhëtimi i tij në ishullin Bahamas është për ta vazhduar pushimet apo për xhirimet e këngës së re.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN