MENU
klinika

Vjen konfirmimi

Almeda do bëhet nënë: Zoti do të na bekojë

23.10.2018 - 17:25

Tashmë nuk është më në vazhdën e një thashethemi të mediave rozë, por lajmi i një dite më parë se modelja dhe aktorja shqiptare, Almeda Abazi është shtatzënë është konfirmuar.

Bukuroshja shqiptare, e cila prej vitesh është zhvendosur në Turqi, ku zhvillon karrierën e saj, por edhe është martuar me aktorin e mirënjohur turk Tolgahan Sayisman, do të bëhet nënë.

Ishin mediat turke që e kishin mësuar këtë lajm të cilin çifti kishin vendosur ta mbanin të fshehtë, ndërsa me shpejtësi lajmi qarkulloi edhe në mediat shqiptare.

Ndërsa më pas, Almeda e ka pranuar për “revistawho.com” se lajmi është i vërtet dhe se është shumë e lumtur. “Jam shumë e lumtur, Zoti do të na bekojë me një fëmijë”, është shprehur Almeda, e cila është në javët e para të shtatzënisë.

Përveç modës, së fundmi, Almeda ka nisur edhe një karrierë të re si këngëtare.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Rrëfehet Tolgahan...

Shqiptarja që “zbuti” turkun


Mbretëresha ka një dhuratë speciale për të

Kate Middleton feston 10 vite martesë!

Do e vijojë emisionin e tij në...

Eno Popi rezulton pozitiv ndaj Covid-19

Shuma marramendëse që ka marrë për një set fotografik!

Habit Endrit Mërtiri!