MENU
klinika

Georgina bëhet xheloze

Ditë “të zeza” për Ronaldon, probleme dhe në familje

20.10.2018 - 14:47

Pas akuzave për përdhunim, ish e dashura Raffaella Fico ishte një nga të rrallat që i doli në krah Cristiano Ronaldos, duke thënë se ai është një djalë i mirë dhe kurrë nuk kanë pasur probleme në 11 muajt e lidhjes së tyre.

Raffaella Fico, ronaldo. balotelli

Por kjo deklaratë e modeles italiane duket se ka bërë xheloze të dashurën aktuale të Ronaldos, Georgina-n.

Ronaldo georgina, juventus stadium

Sipas revistës “Novella 2000”, Georgina është jashtëzakonisht e nervozuar me ish-të dashurën e portugezit Raffaella Fico, që në ditët e kaluara lëshoi disa deklarata mbi CR7. Mirëpo këto fraza edhe pse i referohen të kaluarës, e kanë tërbuar, gjithnjë sipas të njëjtës revistë, të fejuarën aktuale të futbollistit të Juventus.

Kathryn Mayorga ronaldo

Bashkëjetuesja e CR7 duket se ndjen ende familjaritetin, që i ati i fëmijës së saj ka me Raffaella Fico. Ish-velina mund të shkaktojë ndoshta një krizë të fortë në çift?

Sikur të mos i mjaftonin të gjitha akuzat e fundit për përdhunime, tashmë Ronaldo duhet të rregullojë marrëdhënien e tij edhe me Georgina-n.